Poniedziałek, 24.6.2024
Name days: Danuta / Jan / Janina
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Roztańczone Przedszkolaki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     23 maja 2024r., w czwartkowe przedpołudnie, po raz kolejny w ramach imprezy „Roztańczone Przedszkolaki”, dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 „Pod Kasztanami” zaprezentowały własne umiejętności artystyczno - taneczne.

      Już od piętnastu lat nasze przedszkole organizuje coroczny Przegląd Taneczny, właśnie pod nazwą „Roztańczone Przedszkolaki”. Jak zawsze, widowisko, które odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach, okazało się dynamicznym, pełnym kolorów, tańca i muzyki spektaklem.

     Zaproszenie na taneczną galę przyjęło wielu zacnych gości: Sekretarz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce – p. Michał Ciupka, emerytowani nauczyciele i pracownicy przedszkola oraz rodzice i dziadkowie.

   Podczas uroczystości padło wiele ciepłych słów ze strony Dyrekcji Przedszkola, p. Olgi Gruszczyńskiej, która przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do obejrzenia pokazów tanecznych. Tematem przewodnim tegorocznego przeglądu była „Bajka i jej zaczarowany świat”. Widowiskowe popisy przedszkolaków spotkały się z ogromnym aplauzem. Uznanie wzbudziły nie tylko oprawa muzyczna, ale również przepiękne i kolorowe stroje wszystkich uczestników. Podsumowania spotkania dokonał Pan Sekretarz, który nie tylko wyraził podziw dla małych artystów, lecz również podziękował nauczycielom za trud włożony w przygotowanie wychowanków do występów.

     Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, rodzicom, dziadkom za przyjęcie zaproszenia oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, jaka zawsze towarzyszy przeglądowi.

Zapraszamy za rok!

Galeria Zdjęć