Piątek, 25.6.2021
Name days: Łucja / Witold / Dorota
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Pasowanie na Przedszkolaka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     26 i 27 listopada w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. To szczególnie ważne wydarzenie nie tylko dla nowoprzyjętych dzieci, lecz również dla ich rodziców (mimo że w tym roku nie mogli bezpośrednio uczestniczyć w tej radosnej imprezie). To moment, w którym maluchy stają się pełnoprawnymi członkami społeczności przedszkolnej.

     Aby udowodnić, że zasługują już na miano przedszkolaka, mali artyści zaprezentowali krótki program wokalno – recytatorsko - taneczny. Wszystkie dzieci bardzo się starały, za co nagrodzone zostały drobnymi upominkami. Po przedstawieniu nastąpił długo oczekiwany przez naszych najmłodszych moment. Dyrektor przedszkola, pani Olga Gruszczyńska, dokonała aktu pasowania, a uroczyste przyrzeczenie i otrzymanie dyplomów oznaczało przyjęcie do grona braci przedszkolnych.

    Po części oficjalnej na wszystkich czekały już smakołyki przygotowane przez Radę Rodziców. Z pełnymi brzuszkami i w radosnych nastrojach wszyscy wracali do domów, a niezapomniane przeżycia długo zostaną zachowane w pamięci i na fotografiach.

Pasowanie Biedroneczek

Pasowanie Słoneczek

Galeria Zdjęć