Piątek, 19.8.2022
Name days: Emilia / Juliusz / Ludwik
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Dzień Dziecka ciąg dalszy

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     3 czerwca br., już po raz kolejny w ramach cyklu „Teatralny Dzień Dziecka”, na scenie „Starego Kina” w Nowych Skalmierzycach wspólnie stanęli rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Aktorzy po wielotygodniowej, wymagającej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności w zabawnym spektaklu „Kruszynka”.

     Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem młodej widowni, na której zasiedli również zaproszeni goście. Nie zabrakło pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach oraz Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach.

     Kolorowa opowieść o potężnej słonicy, która szukając szczęścia z dala od cyrku, nieświadomie ratuje las i mieszkające w niej zwierzątka przed powodzią, spodobała się nie tylko dzieciom, ale także ich opiekunom. Wielki trud włożony w przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia został nagrodzony kwiatami i niekończącymi się brawami.

W spektaklu wystąpili:

  • Pani Anna Szmania – Binek
  • Pani Aneta Powąska
  • Pani Iwona Mitał
  • Pan Jan Bednarczyk
  • Pani Sylwia Musiał
  • Pani Patrycja Rachuta
  • Pan Michał Bochyński
  • Pani Anna Ulbrych

Serdecznie dziękujemy za znakomite wcielenie się w role, serce włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach oraz uśmiech i radość, jaką Państwo sprawili naszym przedszkolakom.

Jak napisał Erich Fromm - „Nie jest bogatym ten kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”. Pamiętajmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Galeria Zdjęć