Saturday, 13.7.2024
Name days: Daniela / Henryk / Małgorzata
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Dzień Dziecka ciąg dalszy!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     „Brawa, owacje, arena to…”  bez wątpienia dla nich!  Po raz kolejny rodzice oraz rodzeństwo dzieci uczęszczających do naszego przedszkola zaprezentowali własne umiejętności aktorskie, wystawiając dla przedszkolaków wyjątkowo radosny spektakl „Skarpety i papiloty”.

      Zaprezentowana opowieść przeniosła nas do wiosennego, spokojnego lasu, gdzie przy dźwiękach muzyki dzieci poznały zabawne i życiowe perypetie lisiej rodzinki. Przedstawienie w przystępny sposób poruszyło „dorosłe” tematy, podejmując z najmłodszymi widzami ważną rozmowę o otaczającej rzeczywistości oraz o tym, jak ważna jest rodzina – rodzina, stanowiąca fundament miłości, dzięki któremu codzienne obowiązki stają się piękne.

     Rodzice oraz rodzeństwo, odgrywający rolę lisiątek wspaniale się zaprezentowali. Cała widownia reagowała bardzo żywiołowo i spontanicznie. Przedszkolaki na przemian klaskały i śmiały się. Nie obeszło się więc bez słów uznania i gorących podziękowań ze strony Dyrekcji Przedszkola, p. Olgi Gruszczyńskiej. Aktorzy zostali nagrodzeni kwiatami i niekończącymi się brawami.

Szczególnie dziękujemy:

AKTOROM

za znakomite wcielenie się w role, serce włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach oraz uśmiech i radość, jaką Państwo sprawili wszystkim dzieciom.

 

Jak napisał Erich Fromm - „Nie jest bogatym ten kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”. Pamiętajmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Galeria Zdjęć