Środa, 27.9.2023
Name days: Damian / Wincenty
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Przedszkolaki znów zatańczyły!

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     26 maja 2023r., w piątkowe przedpołudnie, po raz kolejny w ramach imprezy „Roztańczone Przedszkolaki”, maluchy z Publicznego Przedszkola nr 2 „Pod Kasztanami” zaprezentowały własne umiejętności artystyczno - taneczne.

     Już od czternastu lat  nasze przedszkole organizuje coroczny Przegląd Taneczny, właśnie pod nazwą „Roztańczone Przedszkolaki”. W tym roku, po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią, widowisko odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach i okazało się dynamicznym, pełnym kolorów, tańca i muzyki spektaklem.

     Zaproszenie na taneczną galę przyjęło wielu zacnych gości: Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce – p. Jerzy Łukasz Walczak, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach – p. Lucyna Lisiak - Kycia, emerytowani nauczyciele i pracownicy przedszkola oraz rodzice i dziadkowie.

     Podczas uroczystości padło wiele ciepłych słów ze strony Dyrekcji Przedszkola, pani Olgi Gruszczyńskiej, która przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do obejrzenia pokazów tanecznych. Tematem przewodnim tegorocznego przeglądu były „Kwiaty dla Mamy i Taty”. Widowiskowe popisy przedszkolaków spotkały się z ogromnym aplauzem. Uznanie wzbudziły nie tylko oprawa muzyczna, ale również przepiękne i kolorowe stroje wszystkich uczestników. Podsumowania spotkania dokonał Pan Burmistrz, który nie tylko wyraził podziw dla małych artystów, lecz również podziękował nauczycielom za trud włożony w przygotowanie wychowanków do występów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, rodzicom, dziadkom za przyjęcie zaproszenia oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, jaka zawsze towarzyszy przeglądowi.

Zapraszamy za rok!

Roztańczone Przedszkolaki!

Galeria Zdjęć