Piątek, 1.12.2023
Name days: Blanka / Edmund / Natalia
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Certyfikat Jakości Pracy Przedszkola

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

Miło nam jest poinformować rodziców i społeczność przedszkola, iż 12 maja 2017r. w Poznaniu podczas gali zorganizowanej przez Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli MASTERMETODYKA nasze przedszkole otrzymało Certyfikat Jakości Pracy Przedszkola.

Nasze przedszkole przystąpiło do programu w lutym 2017 roku. Spełniając wszelkie wymagania, tj. szkolenia, audyt wewnętrzny, wizyta eksperta, certyfikat został nam przyznany na okres 3 lat.

Nagroda Jakości ma zasięg ogólnopolski. Jest nagrodą za jakość pracy przedszkola, uznaniem w środowisku przedszkolnym, lokalnym oraz dowodem dbałości i szczególnych osiągnięć w zakresie wspomagania i edukacji dzieci. 


Galeria Zdjęć