Środa, 27.9.2023
Name days: Damian / Wincenty
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Teatralnie w Dzień Dziecka

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     31 maja 2023 roku, w ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Dziecka”, na scenie „Starego Kina” w Nowych Skalmierzycach wspólnie stanęli rodzice dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola nr 2 „Pod Kasztanami”. Aktorzy po wielotygodniowej, ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności w zabawnym i zaskakującym spektaklu pt: „Co w Afryce słychać?”.

    Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem młodej widowni, na której zasiedli również zaproszeni goście - uczniowie klas I ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach, Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich oraz Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach.

      Kolorowa, rozśpiewana, pełna egzotycznych stworzeń opowieść o tolerancji, akceptacji samego siebie i potrzebie przyjaźni, spodobała się nie tylko dzieciom, ale także ich opiekunom.

     Po raz kolejny pani Sylwii Głowackiej i pani Ani Kwiasowskiej udało się zebrać fantastyczne grono utalentowanych, zdolnych osób, które pomimo codziennych obowiązków znalazło czas, aby sprawić wiele radości nie tylko swoim pociechom. Wielki trud włożony w przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia został nagrodzony kwiatami i niekończącymi się brawami, jednak największym prezentem dla wszystkich okazały się radosne uśmiechy dzieci, które były zachwycone.

Serdecznie dziękujemy:

AKTOROM

za znakomite wcielenie się w role, serce włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach oraz uśmiech i radość, jaką Państwo sprawili wszystkim dzieciom.

Jak napisał Erich Fromm - „Nie jest bogatym ten kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”.

Pamiętajmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Galeria Zdjęć