Sunday, 18.8.2019
Name days: Bogusław / Bronisław / Ilona
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Teatralnie w Dzień Teatru

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     28 marca 2019 roku, w ramach obchodów „Międzynarodowego Dnia Teatru”, na scenie „Starego Kina” w Nowych Skalmierzycach wspólnie stanęli rodzice oraz rodzeństwo naszych przedszkolaków. Aktorzy po wielotygodniowej, ciężkiej, ale pełnej radości pracy zaprezentowali się publiczności w zabawnym spektaklu „Od smoczka do smoka”.

    Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem młodej widowni, na której zasiedli również zaproszeni goście: uczniowie klas I i II ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach oraz Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach.  

      Kolorowa, rozśpiewana, pełna magii sztuka o dziecięcym pragnieniu bycia dorosłym oraz o dorastaniu, z którym nierzadko nie chcą pogodzić się rodzice, spodobała się nie tylko dzieciom, ale także ich opiekunom.

     Po raz kolejny udało nam się zebrać fantastyczne grono utalentowanych, zdolnych osób, które pomimo codziennych obowiązków znalazło czas, aby sprawić wiele radości nie tylko swoim pociechom. Wielki trud włożony w przygotowanie tak dużego przedsięwzięcia został nagrodzony kwiatami i niekończącymi się brawami.

Serdecznie dziękujemy:

AKTOROM

za znakomite wcielenie się w role, serce włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach oraz uśmiech i radość, jaką Państwo sprawili wszystkim dzieciom.

Jak napisał Erich Fromm - „Nie jest bogatym ten kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”. Pamiętajmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Galeria Zdjęć