Środa, 8.7.2020
Name days: Arnold / Adriana / Elżbieta
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Roztańczone Przedszkolaki

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     26 kwietnia 2019r. po raz kolejny nasze przedszkolaki zaprezentowały własne umiejętności taneczne, bowiem już od trzynastu lat nasze przedszkole organizuje coroczny Przegląd "Roztańczone Przedszkolaki”. Jak zawsze widowisko, które w tym roku odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach, okazało się dynamicznym, pełnym kolorów, tańca i muzyki spektaklem.

     Zaproszenie na taneczną galę przyjęło wielu zacnych gości: Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce – p. Agnieszka Sipka, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Nowych Skalmierzycach – p. Lucyna Lisiak - Kycia, emerytowani nauczyciele i pracownicy przedszkola oraz rodzice i dziadkowie.

     Tematem przewodnim tegorocznego przeglądu była muzyka z różnych stron świata. Widowiskowe popisy taneczne spotkały się z ogromnym aplauzem. Uznanie wzbudziły nie tylko oprawa muzyczna, ale również przepiękne i kolorowe stroje wszystkich uczestników. Podsumowania spotkania dokonała Dyrekcja Przedszkola, pani Olga Gruszczyńska, która nie tylko wyraziła podziw dla małych artystów, lecz również podziękowała nauczycielom za trud włożony w przygotowanie wychowanków do występów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, rodzicom, dziadkom za przyjęcie zaproszenia oraz stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, jaka zawsze towarzyszy przeglądowi.

Zapraszamy za rok!

Galeria Zdjęć