Sunday, 18.8.2019
Name days: Bogusław / Bronisław / Ilona
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Mikołajkowe atrakcje

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     "6 grudnia, jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie". Odwiedził także Publiczne Przedszkole nr 2 „Pod Kasztanami”, z czego najbardziej ucieszyły się dzieci. Pod choinką w każdej grupie zostawił worek pełen prezentów. Pełno w nim było zabawek, gier, klocków, puzzli i książek, czyli wszystkiego tego, co naszym milusińskim sprawia najwięcej radości. Ale to nie koniec niespodzianek.

      Rada Rodziców zadbała, aby tegoroczne Mikołajki długo pozostały w pamięci przedszkolaków. 8 grudnia, zaprosiła dzieci wraz z rodzicami do sali OSP Skalmierzyce, gdzie na wszystkich czekało wiele atrakcji. Był Święty Mikołaj i jego Elfy, były wspólne tańce i zabawy, nie zabrakło też wspólnego śpiewu piosenek i tego, co najważniejsze – mnóstwa prezentów dla każdego zucha. Paczki oczywiście wręczył sam Święty Mikołaj. Po takim dniu, wszystkie przedszkolaczki z uśmiechami na twarzach maszerowały do domu.

Dyrekcja Przedszkola i Grono Pedagogiczne serdecznie dziękują Radzie Rodziców oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację imprezy mikołajkowej dla dzieci. Dziękujemy również za wspólną, jakże miłą zabawę.

Galeria Zdjęć