Czwartek, 20.2.2020
Name days: Aneta / Elżbieta / Leon
Idź do strony głównej Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Publiczne Przedszkole nr 2 Pod Kasztanami w Nowych Skalmierzycach

Czy lis i gąska mogą zostać przyjaciółmi?

Wersja do wydrukuWyślij znajomemuWersja PDF

     „Brawa, owacje, arena to…”  bez wątpienia dla nich!  Po raz kolejny rodzice z Publicznego Przedszkola nr 2 „Pod Kasztanami” wspólnie stanęli na scenie „Starego Kina” w Nowych Skalmierzycach, by 5 czerwca 2019 roku zaprezentować zabawną, zaskakującą, pełną dowcipów i gier językowych historię gąski, która „poszukuje sensu życia”.

     Kolorowy spektakl, do którego scenariusz powstał na podstawie książki Marty Guśniowskiej „A niech to gęś kopnie”, spodobał się nie tylko dzieciom, ale także ich opiekunom. Po raz kolejny pani Sylwii Głowackiej i pani Ani Kwiasowskiej udało się zebrać fantastyczne grono utalentowanych, zdolnych osób, które pomimo codziennych obowiązków znalazło czas, aby sprawić wiele radości nie tylko swoim pociechom.

    Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, na której zasiedli również zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili nas: Kierownik Referatu Oświaty – p. Daniel Mituła oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 „Jarzębinka” i Publicznego Przedszkola w Ociążu oraz uczniów klas I ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skalmierzycach. Nie obeszło się więc bez słów uznania i gorących podziękowań. Aktorzy zostali nagrodzeni głośnymi brawami i kwiatami, jednak największym prezentem dla wszystkich okazały się radosne uśmiechy dzieci, które były zachwycone.

Serdecznie dziękujemy:

RODZICOM

za znakomite wcielenie się w role, serce włożone w przygotowania, wytrwałość na próbach oraz uśmiech i radość, jaką Państwo sprawili wszystkim dzieciom.

Jak napisał Erich Fromm - „Nie jest bogatym ten kto dużo ma, lecz ten, kto dużo daje”. Pamiętajmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!


Galeria Zdjęć